+Добавить объявление

Здійснити заказ дипломної роботи. Плюси і мінуси

|

 Можна довго міркувати про те, чи приносить користь або шкоду студенту можливість зробити [b]заказ дипломної роботи (заказ дипломной работы)[/b] за допомогою Інтернету або компанії, яка надає такі послуги студентам. Скептики говорять, що кожен повинен самостійно писати дипломну, а їх супротивники твердять, що без сторонньої допомоги не обійтися тим, хто бореться за другу вищу освіту.

 
Давайте розглянемо плюси і мінуси, якщо вам необхідно оформити [url=http://kursolka.net/index/zakaz_kursovoj_raboty_zakaz_kursovoji_roboti/0-81]заказ дипломної роботи (заказ дипломной работы)[/url]. Почнемо з мінусів, щоб поінформувати вас про ті підводні камені, на які ви можете наступити, і отримати далеко не той результат, на який розраховуєте. Першим недоліком або мінусом можна вважати відсутність відгуків клієнтів про діяльність сайту, де ви думаєте подати заявку на замовлення дипломної роботи. Навіть якщо ви побачите відгуки на спеціальній сторіночці, переконаєтеся, що можна самому вільно додати свій відгук, адже можливо, що з метою заплутати студента, відгуки можуть бути фальшивими. На сторінці повинна бути форма, заповнивши яку, будь-який студент може залишити відгук про одержану тут роботу.
 
До мінусів також віднесіть встановлення низької ціни за виконання дипломної роботи, а також відсутність інформації про те, хто пише дипломні роботи – студент, виконавець з багаторічним досвідом або викладач. Низькою ціною можете вважати менше 1000 гривень за дипломну роботу, але не думайте, що якщо заявлена висока ціна, то робота буде написана на «відмінно». Можливо, що таку ціну може встановити перекупник.
 
Наступним мінусом можете сміливо вважати відсутність безкоштовного виправлення або взагалі якої-небудь підтримки, після того, як було зроблене замовлення. Уявіть собі ситуацію, ви зробили замовлення дипломної роботи, одержали її, віднесли викладачу, а він вам вказав недоліки. Ви звертаєтесь з проханням усунути недоліки, а вам відмовляють, ось це вже проблема, та ще яка!
 
Запам'ятайте ці недоліки, і якщо ви знайшли сайт, на якому їх немає, тоді зупиніться на ньому і зробіть [url=http://kursolka.net/]заказ дипломної роботи (заказ дипломной работы)[/url].
  Комментарии

Комментариев пока нет. Ваш будет первым!

Добавить комментарий
ВНИМАНИЕ! Система не смогла опознать вас. Если Вы добавите комментарий сейчас, он не будет иметь авторства (анонимный комментарий). Также, Вы не сможете редактировать размещенные материалы при следующем посещении сайта. Рекомендуем вам войти в систему - если Вы уже регистрировались, или зарегистрироваться, если Вы первый раз на сайте.
Текст комментария:*
/ 500
Код:*